První jarní JÓGOVÝ DÝCHÁNEK v Plzni

Setkání určené všem, prahnoucím po zimním období rozhýbat své tělo a mysl, a připravit se na nové roční období s vnitřní sílou a jiskrou do života.

 

Budeme rozhýbávat naši životodárnou mízu.

 

Po zimních měsících se v jemnosti a s jarní svěžestí probudíme do plné síly. Našimi průvodci nám budou vědomý pohyb, vědomá dechová praxe (breathwork), aromaterapie, ceremoniální kakao a krásné spolubytí. 

 

neděle 24.3.2024

od 10:00 do 13:30 hodin

Yoga Gaea Plzeň

Chceš vědět víc? Pak pojď dál.

⇣⇣⇣

POHYBEM

POD POVRCH

Viktorie Tě skrze jógové pozice „Ásany“ povede do samého středu Tvého těla. Jejím heslem je: Bez pohybu není život a co se nehýbe, to zatuhne! Vědomý pohyb je cestou ke klidné mysli. Naše tělo ví od přírody moc dobře jak se léčit a nakládat s energie, dáme-li mu vhodné podmínky. V plné pozornosti můžeme vnímat jemné signály našeho těla a za pomoci delších výdrží v pozicích uvolňujeme napětí. A to nejen ve fyzickém, ale i emočním těle. Když tyto blokády rozpustíme, rozproudíme tak naší životní energii, a to je startovní pozice pro zázraky. Viki na svých lekcích ukazuje druhým to, že čeho jejich tělo nebylo schopné dnes, může být zítra jinak.

DECHEM DO HLOUBEK

SVÝCH

Tak jako vítr dokáže očistit Zemi, i dech dokáže spustit vnitřní úklid v našem těle. Vědomý dech uvolní naše myšlenky, spustí naší tvořivost, podpoří bdělost v přítomném okamžiku a v neposlední řadě posílí propojení se sebou samými. Stačí nasednout na vlnu dechu a ocitneme se v místě, které je pro nás tak akorát nachystané. Uvolníme napětí v našem těle a to se promítne i do našich životů. Stačí si zadat svůj záměr a oddat se nádechu a výdechu. 

JAKÉ BY TO BYLO PŘIVÍTAT JARO V PLNÉ SÍLE ? ANEB, CO TI SETKÁNÍ MŮŽE PŘINÉST..

Vnímáme, jak jedinečný může být tento zážitek.
Chceš-li se nadechnout do změny ročního období v lehkosti, pojď dál!
⇣⇣⇣

KDO TĚ SETKÁNÍM

PROVEDE?

Viktorie May

Certifikovaná instruktorka jógy

~ průvodkyně přirozeným pohybem

...
V životě Viki je pohyb neodmyslitelnou součástí. Od dětství se věnovala gymnastice, atletice, koním, lezla, potápěla se, jezdila na kole a skákala padákem. Až nakonec zvítězila jóga a tanec. Jejím hlavním záměrem, je ve druhých probudit zájem o své vlastní tělo. Naučit se ho vnímat a pozorovat, ne v odrazu v zrcadle, ale vnitřně. Tělo nám denně vysílá několik signálů, a to jen my jim ne vždy umíme naslouchat.
...

DETAILY AKCE

Neděle 24.3. 2024

 

– ZAČÁTEK v 10:00 hodin (předpokládaný konec 13:30 hodin)

 

 

MÍSTO KONÁNÍ

Yoga Gaea, Anglické nábřeží 12, Plzeň 

S sebou si dones pohodlné oblečení a něco teplejšího pro dechovou praxi, 

vše ostatní bude nachystáno na místě 

 

~ setkání zahrnuje ~

 ✅  45 – 60ti minutovou jógovou praxi

✅  seznámení s technikou dechu breathwork

✅  60ti minutový vedený breathwork

 

✅ závěrečné ukotvení a návrat tady a teď

✅ možnost sdílení Tvých prožitků při šátku ceremoniálního kakaa

 

🍎 

v ceně jsou zahrnuté nápoje, drobné občerstvení a šálek kakaa

 

CENA

dobrovolně volitelná

od 888 přes 1555 Kč i výš

 

REZERVACE 

je platná po úhradě nevratné zálohy ve výši 555 Kč

doplatek na místě

ČASTO KLADENÉ

OTÁZKY

Breathwork je určený všem, kteří chtějí změnit svůj život. Jsou zde jistá zdravotní omezení, kontraindikace, se kterými je dobré se seznámit. Celý výčet těchto onemocnění nalezneš v ÚVODNÍCH INFORMACÍCH k breathwork. 

Pokud si nejsi jistý* jistá, kontaktuj mě, a domluvíme se, zda je pro Tebe breathwork nyní vhodný. 

Breathwork, nebo-li vědomá dechová praxe je vhodná i pro začátečníky, lidi kteří nemeditují, a ani se doposud s vědomým dechem nesetkali. Během setkání Tě s technikou dechu seznámím a vše Ti vysvětlím. 

Dýchání probíhá po celou dobu vleže na zádech. Pokud Ti je ležení nepohodlné, nebo Tě bolí záda, můžeš sedět se zapřenými zády, nebo tě vypodložíme dekou či polštářky, pro Tvé plné pohodlí. 

Setkání probíhá v plně vybaveném Yogovém centru. Veškeré pomůcky pro jógu budou nachystané na místě. Na sebe si připrav pohodlné oblečení, ve kterém se budeš moci pohodlně hýbat při jogovém vedení s Viki a pak něco teplešího na breathwork – postačí teplá mikina či světr a nezapomeň na ponožky!! Na dechovou část dobře poslouží i šátek nebo maska na oči (pár jich budeme mít i na místě).

Rozhodně, pozice a pohyby budou pečlivě vysvětleny a Viki vynaloží veškeré úsilí, aby  zajistila bezpečné postavení v pozicích především u těch, kteří cvičí jógu poprvé.

V případě dalších dotazů Ti je ráda zodpovím na e-mailu boziva@boziva.cz.

 

Jógový dýchánek v Plzni

neděle 24.3. 2024

10:00 – 13:30 hodin 

 

⏰

doba trvání 3,5 hodiny 

 

 

cena libovolně volitelná

 888 – 1555 Kč *)

*rezervace je platná po uhrazení nevratné zálohy 555 Kč

doplatek na místě konání

 

** )Registrací dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů!

 

PŘED TÍM, NEŽ SE REGISTRUJEŠ, PREČTI SI, PROSÍM, ÚVODNÍ INFORMACE!

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Michaela Soukalová, www.boziva.cz) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz „Odhlásit se“ v každé zaslané zprávě. Celé znění zásad ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

Vaše zpětné vazby...

"Míša spustila hudbu a začala slovy...“moře vám omývá kotníky“ a já se začala nořit více a více do sebe... začala jsem dýchat ústy, spojený nádech a spojený výdech. Na začátku BW mi přišly kreativní nápady, jak vést můj BW, po skončení jsem si je nahrála, abych je nezapomněla. Poté, po krátké chvíli se mi před očima objevil můj muž a hluboce a dlouze jsme se dívali do očí, až naše modré a zelené oči splynuly v jedno a spojily se v jakousi šroubovici, ve které se propojila země Gaia s elementem vody a díky vodě ožívala. Splynutím země a vody vznikl éter – všeobjímající energie, která vše oživuje. Pro mě mimo jiné symbol, že můžeme společně tvořit, můžeme si to již dovolit... BW u mě probíhal velmi v těle, fyzicky. Měla jsem silnou potřebu se hýbat, tělo se změnilo ve vlnu, stalo se vodou. Sama jsem ve znamení ryb, cítila jsem se velmi přirozeně a dovolila jsem se uvolňovat i hlasem. Podpořena éterem, jsem cítila velké přívaly energie, jako by oživení kundaliny ze spodní části páteře, která se rozlévala po celém těle. Cíleně jsem s ní pracovala a zaměřovala pozornost právě na spodní čakry, energii jsem rozváděla po těle, cítila jsem až jakési extatické stavy - nad 7mou čakrou jsem si „hrála“ s energií, která se jako by „zhmotnila“, rozváděla jsem si ji do spodních čaker. Stala jsem se vlnou s opakovanými extatickými přísuny energie. (to chcete prožívat opakovaně, je to nepopsatelné) Se změnou hudby přišel spontánní pláč, kdy jsem cítila, že se něco dočisťuje, něco mě opouští, až se slzy proměnily v slzy štěstí a smích – „miluj svůj život, vše, co potřebuješ máš“, mi přišlo na mysl. Tímto skončila moje cesta vody, pomalu jsem se vracela, uzemňovala jemným pohybem a změnou dechu. Ve vděčnosti, že můžu, děkuji Míše a všem účastníkům, za tuto cestu dechu."