O mně

Jsem věčný optimista, a i když má cesta nebyla vždy lehká, věděla jsem, že vše se v dobré obrátí. 

 

Vždy byl, a je, při mně můj anděl strážný, můj ochránce v časech nelehkých, až život ohrožujících.

 

Jeho přítomnost mi pomáhá na mé životní cestě.

Kdo je Boživa?

Ta, jenž ve svém jméně ukrývá Bohyni Živu – Slovanskou bohyni úrody, plodnosti, péče, rodiny…

Už to nese dosti významné poselství, co nám přináší.

 

Svými kouzly umí zahalit do laskavého závoje a navodit pocit bezpečí.

Navrací radosti ze života!

Její energie je zlatavá, hřejivá, jako letní západ Slunce.

 

Využívá nástroje, kterými umí prostoupit hluboko do tkání,

její energie se nese až po kosterním systému těla, mění struktury – přeměňuje nás do lepšího JÁ – do lepší podoby sebe sama.

 

Navrací naši pozornost k nám samým, svým darům, svému léčení a naslouchání si.

 

Přináší úlevu a užívání si života v radosti!

Má tvorba

Jsem průvodkyně na Tvé cestě životem. Provedu Tě přes překážky a těžkosti, které Ti přijdou do cesty. Pomůžu Ti k nalezení radosti ze života, propojení se se svou laskavostí a k nalezení darů Tvé duše.

Využívám přírodních surovin, ze kterých připravuji kouzelné lahvičky.

To je má Alchymie života.

Tvořím pro Tebe a Tvou duši. 

Vaše zpětná vazba

Míšo, zapomněla jsem Vám říct, že u syna obrovský pokrok v půjčování věcí. Jakoby s tím ani nikdy neměl problém. Půjčí, sám nabízí i chlapečkovi, kterého viděl dvakrát v životě a přišel na návštěvu. Opravdu až k neuvěření!

Díky!“

„Míšo, musím ti strašně moc poděkovat za bachovky k porodu. Ačkoli jsem to nečekala a byla spis skeptická, tak musím uznat že díky nim to bylo vše mnohem snesitelnejší. Vím, jak u mě probíhá strach a různé obavy, ale najednou nebylo nějak vůbec potřeba to potlačovat nebo si to zakazovat a šlo to normálně prožít a přijmout s klidem. Jsem přesvědčena o tom, že snad každá žena po porodu má nějakou formu deprese a celej hormonální proces to moc neulehčuje. Já jsem dokapávala ještě v šestinedělí a každej pláč, co přišel, byl prostě přirozenej a bez výčitek. Prostě tím chci říct, že je to s nima všechno mnohem snesitelnější a víc na klid. Takže ještě jednou moc děkuji a těším se na další konzultaci. Teď bude potřeba zapracovat na trpělivosti. 😉

Děkuju moc  za všechno! Opravdu moc mi kapky pomohly, ani bych nevěřila jak😌 a hlavně Tvůj přístup, to že se opravdu zajímáš a podporuješ mě, je jen ku prospěchu. Děkuju eště raz!💚 jsi skvělá, ty i to co děláš!😌“

Přihlášení k odběru novinek!

Napiš mi

Máš-li jakékoliv otázky, anebo se chceš rovnou objednat na termín, napiš mi na e-mailovou adresu michaela@boziva.cz nebo na můj Instagram.